poniedziałek, 2 grudnia 2013

nowy Shape - recenzjaWitajcie!

Dziś szybki post na temat najnowszego Shape. Ponieważ często się zdarza, że ćwiczę w domu, mam cały zestaw płyt DVD z ćwiczeniami. Ucieszyłam się więc, że w grudniu będzie kolejna płyta z Shape :) Ostatnia płyta z Tomkiem Choińskim bardzo przypadła mi do gustu - lubię ćwiczyć z Ewą ale zawsze to coś nowego :)W grudniowym również czeka na nas kolejna płyta z serii Total Fitness z Tomkiem Choińskim. W weekend miałam okazję wypróbować płytę. Jakie są moje wrażenia po treningu? Bardzo pozytywne :) jest porządna rozgrzewka, ćwiczenia są bardzo dynamiczne i męczące. Podoba mi się, że trening jest podzielony na 5 części, między którymi jest 60 sekund przerwy, podczas których widzimy co nas czeka w kolejnej serii :DTo co znajdziemy w samej gazecie to odrębna historia... Jak dla mnie w tym numerze za dużo artykułów Psyche i o urodzie/modzie. Podoba mi się zestaw ćwiczeń Schudnij na święta ale moją uwagę przykuł artykuł Sprawna, silna & sexy + bonus: 6 prostych ćwiczeń dla narciarzy.


Ponieważ zaraz po świętach jadę na Słowację na narty jest to coś, co bardzo mi się przyda. Artykuł jest skonstruowany za zasadzie wyzwań, których postanowiłam się podjąć w grudniu :)Szczególnie spodobało mi się wyzwanie nr 5 - zrobienie pozycji kruka (crow pose). Na chwilę obecną nie bardzo mi wychodzi więc jest to wyzwanie :)


Nie mówiąc już o trudniejszej wersji ( side crow pose) :D


Robi wrażenie :) to będzie moje grudniowe wyzwanie.


10 komentarzy:

 1. ja już Shape nawet nie kupuję... ale wyzwania fajne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też się powoli nad tym zastanawiam, ale jak będzie z płytami to pewnie będę kupować :)

   Usuń
 2. crow pose - wow :D nie umiem tak zrobić, niezła inspiracja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję, że jeszcze w grudniu mi się uda wykonać tę pozycję :) przyłącz się do wyzwania :D

   Usuń
 3. przyłączę się chyba do wyzwania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie kupuję Shape już od jakiegoś dłuższego czasu. Przestała mnie interesować ta gazeta. Ale crow pose to świetna pozycja!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no niestety :/ dla mnie też coraz mniej interesujących rzeczy, ale w tym miesiącu zostałam zainspirowana :)

   Usuń
 5. Lubię wszelkie fitnessowe gazetki, ale Shape niestety ma zbyt wiele obrazków niż treści, dlatego już od dawna go nie kupuję :/

  OdpowiedzUsuń