wtorek, 8 stycznia 2013

magazyny fitnessDziś post o magazynach o tematyce fitness :)

Niestety czuję niedosyt myśląc o magazynach poświęconych zdrowemu stylowi życia i ćwiczeniom. Co miesiąc zakupuję oczywiście magazyn Shape :) jak do tej pory jest to moja ulubiona gazeta i chyba prędko się to nie zmieni. To co mi się najbardziej podoba w tym magazynie to dużo zestawów ćwiczeń i fit ciekawostek. Czasami są też fajne przepisy, inspirujące zdjęcia i reklamy nowych produktów light. W najnowszym numerze na okładce pojawiła się Ola Szwed.


Nie wiem jak Wam, ale mi się bardzo podoba jej obecna figura (zdjęcie pochodzi z sesji zdjęciowej Shape dostępnej na facebooku).


W środku jest też krótki szok trening, w którym Ewa Chodakowska pokazuje na Oli wykonanie kilku fajnych ćwiczeń.

Podoba mi się również akcja bitwa o figurę z Ewą Farną :D w tym numerze pilates.Ciekawa jestem czy tylko ja bezskutecznie przeszukiwałam sklepy i kioski w poszukiwaniu nowego numeru magazynu Happy. Jak się okazało niestety - magazyn został wycofany :( o całej sprawie dowiedziałam się z artykułu z linku poniżej:

Agora zamyka miesięcznik „Happy!”. Są zwolnienia
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agora-zamyka-miesiecznik-happy-sa-zwolnienia

Z sześciu numerów, jakie się ukazały posiadam trzy i uważam, że gazeta zapowiadała się naprawdę ciekawie. Znalazłam w nich kilkanaście naprawdę ciekawych artykułów a cena 5,50 zł była naprawdę przystępna.
Zdarzyło mi się również kupować Super Linię oraz magazyn Vita ale jak dla mnie skupione są bardziej na dietach a nie tego szukam. Bardzo lubię też Women's health i często przeglądam w internecie :) Można znaleźć tu wiele ciekawych informacji dotyczących prawidłowego odżywiania oraz ćwiczeń - niestety jest też cała masa reklam (dobre pół gazety?) dlatego jej nie zamawiam w wersji papierowej.


Mój facet lubi czytać Men's health (swoją drogą to trochę niesprawiedliwe, że mamy do tej pory polską edycję jedynie wersji dla mężczyzn :D ) Myślę jeszcze nad gazetą Runner's ale obawiam się, że samo bieganie aż tak mnie nie interesuje.


Jest cała masa ciekawych gazet zagranicznych. Trochę zazdroszczę ;p na szczęście zawsze można pobuszować po stronach internetowych tych gazet i tam też niejedna ciekawa rzecz się znajdzie.
A Wy  coś polecacie :)?

7 komentarzy:

 1. Też brakuje mi ciekawych magazynów poświęconych zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej :( Potrafią świetnie motywować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Shape i Happy skutecznie zniechęciły mnie do czytania gazet o tematyce fit, ale coś profesjonalnego typowo o jodze albo pilatesie (w rozsądnej comiesięcznej cenie) chętnie bym poczytała.

  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Runner's World jest świetnym czasopismem, dużo ciekawostek o bieganiu i jedzeniu a co do Happy to rzeczywiście szkoda, że wycofiali, bo jak dla mnie było lepsze od Shape'a.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też ubolewam że nie ma wersji dla kobiet tej gazety, lubię ją czytać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja najbardziej lubię "Bieganie" - jest nie tylko o bieganiu;) ale fakt - dość niszowe. W Runnersie zbyt dużo o niczym ale też trafiają się ciekawe artykuły. Żal mi "Happy" bo zdążyłam polubić i wydawało mi się że miał potencjał. Shape niestety schodzi na psy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no coś w tym chyba jest - mam sporo starych numerów Shape (sprzed ładnych paru lat)i są na wysokim poziomie, dużo chętniej do nich wracam niż do nowych; chyba się skuszę na Runnersa i Bieganie i zobaczymy :)

   Usuń
 6. Też uważam, że to jest nie sprawiedliwe, że my nie mamy tyle czasopism.

  OdpowiedzUsuń