piątek, 23 listopada 2012

O blogu

 


Pewnego jesiennego wieczoru, wymęczona po ciężkim dniu, siędząc z kubkiem gorącej herbaty i zajadając czekoladę, zdałam sobie sprawę, że coś muszę zmienić... Długie godziny spędzane za biurkiem w pracy bądź na wykładach, brak czasu i zorganizowania, jedzenie w biegu niekoniecznie najzdrowszych rzeczy - wszystko to odbiło się na samopoczuciu. Brak energii i chroniczne przemęczenie zaczęły dokuczać, nie mówiąc już o totalnym spadku formy, odporności oraz dodatkowych centymetrach. To był moment wyboru.

Pomyślałam: dość! Koniec z wymówkami - wcieliłam plan: zaczynam zdrowo jeść, ćwiczyć i porządkować swój dzień tak, by znaleźć kilka chwil dla siebie. Czas ucieka, a każdy chce cieszyć się jak najdłużej zdrowiem i dobrym wyglądem. Niech to będzie moja największa motywacja!


Bycie konsekwentnym to nieustanna praca nad sobą. Ale i ogromna satysfakcja :) Zapraszam na bloga wszystkie osoby zainteresowane zdrowiem, ćwiczeniami, odchudzaniem. Uwelbiam czytać blogi i szukać inspiracji i motywacji w sieci. Mam nadzieję, że zmotywuję i Was!

Na blogu znajdziecie podejmowane przeze mnie wysiłki by być FIT: ćwiczenia i programy treningowe, przepisy na zdrowe dania i przekąski, pomysły na aktywne spędzanie wolnego czasu a także ciekawostki ze świata wellness oraz dużo inspiracji!
♥♥♥
Serdecznie zapraszam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz