środa, 23 stycznia 2013

TAG wirtualny spacer :)

 

Zostałam otagowana przez Madzię z blogu http://my-subsistence.blogspot.com za co serdecznie dziękuję:) temat? - podróże! Lepiej nie mozna było trafić :D Kocham odwiedzać nowe miejsca i życie pełne podróży bardzo mi się podoba :)

W skrócie przedstawiam opis, na czym ten tag polega:

TAG wirtualny spacer: każdy chętny (albo wytypowany przeze mnie) ma za zadanie odszukać w Google Maps miejsca, które są dla niego ważne, które mu się podobają, gdzie był lub chciałby pojechać, a następnie zrobił screena i podzielił się tymi widokami na swoim blogu. Po wykonaniu tego piszemy kto nas otagował (podajemy adres bloga) i wybieramy kolejne 10 osób, które typujemy do zabawy.

A więc do dzieła ! :D

Na pierwszym miejscu będzie zdecydowanie Grecja! A w szczególności Kreta :D - jesli dobrze pójdzie to jest to cel mojej podróży na tegoroczny urlop.Na zdjęciu jedna z większych turystycznych miejscowości - Chania.


Kolejny kraj, który bardzo chciałabym odwiedzić to Chiny! :) powodów jest wiele, lubię egzotykę i coraz bardziej pochłania mnie kultura Azji .
chodzę sobie po chińskim murze :)

Trzymając się azjatyckich klimatów kolejne wymarzone miejsce to Malezja :D patrząc na te piękne widoki chyba nie trzeb atłumaczyc dlaczego :)

odwiedziłam sobie m. in.przepiękny park ptaków w Kuala Lumpur ;p

Miejsce, które wiąże się z miłymi wspomnieniami z wyjazdu wakacyjnego :)
Mikołajki !
a także Kazimierz Dolny :)
i piękne wąwozy idealne na długie spacery :)

A gdzie Wy chciałybyście pojechać? Taguję wszystkich chętnych  - zostawiajcie opisy miejsc w komentarzach lub podsyłajcie linki do blogów :)

3 komentarze:

  1. Byłam w Kazimierzu:) a Kreta w Grecji oo tak ja też tam chce;p

    OdpowiedzUsuń
  2. polecam Kretę, byłam we wrześniu i Gramvousa to najpiękniejsze miejsce w jakim się kiedykolwiek znalazłam

    OdpowiedzUsuń