piątek, 20 stycznia 2017

Mój nowy blog :)


Kilka dni intensywnej pracy, wgrywanie szablonów, zabawy z widgetami i oto jest - mój nowy blog. Nowa strona jest bardziej przejrzysta i utrzymana w bardziej minimalistycznej konwencji, jednak z pewnością na blogu nie zabraknie kolorowych zdjęć i grafik, które kocham ❤!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią nowy blog będzie miał charakter lifestylowy, ale fitness nadal pozostaje bliską mi tematyką, więc spodziewajcie się postów o treningach, mojej fazie redukcji, suplementacji i zdrowej diecie. W tym celu powstała oddzielna zakładka - VIOLET WORKOUT, która odeśle Was do postów o tej tematyce. W zakładce A CUP OF VIOLET będę umieszczać wpisy o tematyce ogólnej dotyczące życia codziennego, natomiast zakładka VIOLET ON THE WAY będzie zawierać relację z podróży, a planuję ich kilka w tym roku.

Zapraszam Was do odwiedzenia nowego bloga:

klik

W miarę upływu czasu strona będzie udoskonalana i rozbudowywana, tymczasem jednak można już przeczytać pierwszy post o moich noworocznych postanowieniach.       Zachęcam Was gorąco do lektury i komentowania!

2 komentarze: